INFO

Привіт! Мене звати Андрій Кузьмін, я портретний фотограф. На даний момент живу та працюю у Києві.

Народився у 1993 році у місті Дрогобич Львівської області. Згодом переїхав до Києва де вчився на юриста та паралельно почав цікавитись фотографією. Купивши свою першу дзеркальну камеру зрозумів, що моє життя буде пов'язане з фотографією.

Я довго шукав свій шлях, який надихатиме мене творити далі, постійно рости та розвиватися і він сам мене знайшов у людях. Вони надихають і наповнюють любов'ю. Своїми фотографіями я розкриваю душу своїх геров, їхній досвід та показую всю багатогранність людей, їхні переживання та справжній внутрішній світ. 

Фотографія для мене безцінна, адже я маю змогу зафіксувати момент людського життя та історії, який неможливо повернути. Справжність і щирість - саме такі якості важливі для мене і моїх героїв.


Andrii Kuzmin is a portrait photographer who currently resides in Kyiv, Ukraine. He grew up in Drohobych. Later he moved to Kyiv and studied law in National Academy of Internal Affairs. Combining study and work Andrii has got interested in photography. He bought his first camera in 2015 and since that time photography has become his passion.

Now Andrii specialize in portrait photography.andrii.kuzmin@gmail.com

+380673899787
Using Format